Magdalena

Witam Cię serdecznie, mam na imię Magda i jestem założycielką i autorką bloga motywacyjnego www.motywacjaiorganizacja.pl.

O mnie

Z wykształcenia jestem  promotorem zdrowia fizycznego i psychicznego.  Będąc promotorem  zdrowia ukończyłam wiele szkoleń z zakresu budowania silnej osobowości, zarządzania sobą w czasie, uczestniczyłam w wielu treningach kreatywnego myślenia. Tworzyłam mapy marzeń. Brałam udział w Międzynarodowych Konferencjach Naukowych, na których poruszane były tematy jak pozbyć się złych nawyków i wzmocnić swoją psychikę. Każda zmiana odbywa się najpierw w głowie.  Jestem od tego, aby pomóc Ci  zbudować silną „JA”, wzmocnić Twoją psychikę i nauczyć pozytywnego myślenia.

O blogu

Blog to moja ogromna pasja i praca, którą uwielbiam. Na blogu piszę o organizacji życia, motywacji, pozytywnym myśleniu. Chcę przede wszystkim wspierać Cię w budowaniu silnej osobowości i uczyć jak realizować swoje marzenia, a nie tylko je posiadać. Jestem wielką zwolenniczką pozytywnego myślenia, każdego dnia czytam afirmację oraz wizualizuję moje cele. Wierzę w to, że dobro powraca.

 Jeszcze w tym roku ukażą się kursy online specjalnie zaprojektowane dla kobiet, które pragną zmiany w swoim życiu. W ofercie będą również wyjątkowe planery, które ułatwią organizację Twojego życia.

 PRYWATNIE

Jestem mamą wspaniałej córeczki i żoną przystojnego męża 😉 Jako pasjonatka podróżowania po Polsce z moim cudownym adopcyjniakiem Alaskan Malamute propaguję wyjazdy z psem na wakacje.

Bardzo się cieszę, że ze mną jesteś. Pamiętaj, że w każdym momencie swojego życia możesz zacząć wszystko od początku. Moje motto życiowe to:

IDŹ NA PRZÓD, ORGANIZUJ, DZIAŁAJ, CIESZ SIĘ ŻYCIEM!